Saatkulesi.net

saatkulesi.net zamanı lehinize işletir
saatkulesi.net zamanı lehinize işletir
 Hakkımızda


 Kullanıcı Merkezi

 e-reklam Çalışmaları

 İrtibat

 Ana Sayfa

e-reklam Çalışmaları

saatkulesi.net, alt yapı desteği sunduğu sitelerle, hergün onbinlerce internet kullanıcısından oluşan kitleye ulaşmaktadır. Ziyaretçiye reklam göstermek değil, hizmet öncelikli hedef olarak ele alındığı için site ziyaretçileri ile saatkulesi.net destekli siteler arasında sıcak bir ilişki oluşmuştur. Tanıtımı yapılan sitenin ziyaretçilere en etkin şekilde ulaşması için, onları kızdırmayacak, onların interneti keyifle kullanmalarına engel olmayacak bir tarz izlenmektedir. İnternette tanıtımı, diğer tanıtım araçlarından ayıran en önemli özellik olan ölçülebilirliği etkin bir şekilde kullanan saatkulesi.net, tanıtımınızı hedef kitlenize ulaşma olasılığını yükseltecek şekilde gerçekleştirebilir. Aşağıda kısaca tanıtılan sitelerde ne gibi bir tanıtım çalışmasının yapılabileceğini tartışmak üzere irtibat bilgilerimizi kullanabilirsiniz.Gazeteler.com - Habere giden en kısa yol
"Habere giden en kısa yol" sloganıyla, 11 Şubat 2007'de 8. yaşgünü kutlayan gazeteler.com, ziyaretçilerinin haber kaynaklarına kolayca ulaşmasını sağlamaktadır. Pek çok haber kaynağını inceleyip, tarafsız bilgi sahibi olmayı hedefleyen bilinçli bireylerin açılış sayfası konumundaki site, günde ortalama 110,000 - 120,000 arasında farklı IP numarasına sahip internet kullanıcıları tarafından ziyaret edilmektedir. Sitede günlük ortalama sayfa gösterim sayısı 200,000 - 250,000 civarındadır.

Gazeteler.com - Habere giden en kısa yol
www.gazeteler.com


Bedava.org - Bedava piyano değil bedava.org
Yenilendiği 18 Aralık 2002'den sonra, özel tanıtım desteği verdiğimiz bu çalışma, bir kaç ay gibi kısa sayılabilecek sürede günlük tekil ziyaretçi sayısında 12,000 tekil IP numarasını yakalamıştır. Her geçen gün, daha fazla sayıda internet kullanıcısı, bedava.org'u açılış sayfası olarak tercih etmekte ve bilgisayarına kaydetmektedir. Günlük ortalama sayfa gösterim sayısı 25,000 - 30,000 arasında değişmektedir.

Bedava.org - Bedava piyano değil bedava.org
www.bedava.org


Fikralar.com
Yıllardır tiryakisi olunan haftanın fıkrası listesine üye 13,000 'in üzerinde geçerli ve güncel e-posta adresine her Pazartesi günü gülücükler göndererek internet kullanıcılarının eğlenmesine katkı yapılan bu hizmetimiz, ana sayfada her gün değişen günün fıkrası ile her gün ziyaret edilecek siteler listesinde de ilk sıralardaki yerini almaya başladı. fikralar.com'da fıkra okumaya gelen internet kullanıcıları günde 3,000 - 4,500 farklı IP numarasıyla sitemizi ziyaret ederken, günlük 15,000 - 25,000 adet sayfa gösterimi gerçekleştirmektedirler.

Fikralar.com
www.fikralar.comMuhasebe

Çalışma Koşulları | Site Haritası